24 עובדות מפתיעות שעדיף שלא תתפסו כשאתם קוראים אותן בעבודה!

את הכתבה הזאת עדיף לקרוא כשאין אף אחד בסביבהזוכרים שהייתם קטנים, וההורים סיפרו לכם על הדבורים והפרחים? או בבית הספר, כשלימדו אתכם איך באים ילדים לעולם? הם כנראה סיפרו לכם רק על הצד ה”טכני”, מה שחשוב לדעת.

כשגדלתם, כבר בטח למדתם לבד את הנושא. גיליתם תוך כדי ניסיון מה שנקרא. אז יש לנו רשימה של דברים שלא משנה כמה התנסיתם, אותם בטוח לא ידעתם!

הנה 24 עובדות שאין שום סיבה שתדעו, אבל החלטנו להביא לכם בכל זאת. ככה אנחנו, מפנקים.

1. הגודל לא תמיד קובע

הנה עוד הוכחה לכך שפילים טובים מבני אדם בהכל. בזיכרון, בגודל, ברחמנות, בגודל, במהירות, בגודל, ועכשיו גם ביכולת שלהם להשתמש באיבר שלהם כדי לתפוס ולהרים דברים… הוא יכול אגב גם להיות משענת אם הם צריכים לטפס גבוה.

וכל מה שאיבר של גבר יכול לעשות זה לשעשע אנשים אחרים כשהוא חוטף כדור טועה לכיוונו…

2. לדברים שאתם הכי אוהבים יש מכנה משותף

3. הטבע באמת חשב על הכל

למה מדענים החליטו לבדוק את זה? השם יודע. אולי היפנים האלו התעצבנו על אחד מהם שעקץ אותם, אולי הרביצו להם הרבה כשהם היו בביה”ס. בכל מקרה, זאת התוצאה. וזה אחלה דרך להתמודד עם בנות זוג שלא שולטות בעצבים שלהן.

4. יש סיבה שהתפתחנו

עוד הוכחה להתפתחות האבולוציונית שלנו, אנחנו יודעים להשתמש בפלסטיק והם לא. רק שלא ילמדו לעשות דברים יותר חדים ומסוכנים מהמקלות האלו…

5. את זה בגן גורו לא מלמדים

אוי וי, רק תחשבו על ההורמונים במצב כזה. מזל שהזכרים הם אלה שמתאגרפים ברחוב.

6. דולפינים הם די חכמים

לפחות שידוע לנו על כך, כן? לא סיפקנו עדיין מראות לכל סוגי בעלי החיים, כך שיכול להיות שיש עוד כאלו. בכל מקרה, דולפינים ידועים כחכמים, ובאופן טבעי הם סקרנים לגבי עצמם. אז הם מסתכלים. לא קרה כלום.

7. הנה משהו שאף אחד לא צריך

שוב, אנחנו ממש לא ממליצים את זה. בטח לא אם אתם מתכננים למכור את האייפון בהמשך. חוץ מזה, טלפונים הם ממש מלוכלכים מכל מה שעובר עליהם במהלך היום, אתם רוצים שזה יחזור אליכם למקומות הלא נכונים?

8. זה די ברור

ולא, אנחנו לא מדברים על הרטט שיוצרים עודפי השומן למי שיש. זה יכול להיות טריק נחמד למסיבות, אבל אל תנסו את זה בארוחת ערב עם ההורים של הבן זוג.

9. סוסים לא תמימים כמו שהם נראים

תודו שיש הגיון מאחורי העובדה הזאת. אצל בני אדם זה לא יתפוס, וזה גם די קשה לביצוע, אבל מבחינת הטבע זה נחמד. מה גם יש לסוסה לעשות חוץ מזה? משחקי הכס עוד שנייה נגמר וישעמם לה.

10. כמו פתית שלג

כבר לא מספיק כפפות וכובע גרב כשיוצאים לבצע פשע (שוב, לא ממליצים את זה), עכשיו גם צריך לכסות את הישבן.

11. לכו תבדקו, אנחנו נחכה לכם פה

ושוב, לא ברור מי החליט לבדוק את הנושא ולמה, אבל זאת אחלה דרך לדעת איזה יד דומיננטית אצל גברים. כמובן שעדיף לשאול את הבן אדם, או לתת לו לכתוב משהו, אבל יש לכם תמיד מוצא אחרון אם כל שאר הדרכים כשלו.

12. אל תמצמצו!

מקטרים על הברית שתקעו לכם ב-3 בצהריים באמצע השבוע? תחשבו על כל הבריתות האלו שלא הזמינו אתכם אליהן, וכבר תרגישו יותר טוב. אה, וגם תחשבו על גברים שהם לא בני שבוע שצריכים לעבור את זה. עכשיו אתם יכולים להמשיך את היום שלכם.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים