תראו מה האמא הזו עושה כל יום רק כדי שהבן שלה יאכל פירות וירקות! מטורף!!!

מי אמר שאסור לשחק באוכל?אין דבר יותר מתסכל מלהיות הורה לילדים בררנים באוכל. כמה שלא נשתדל שלא לעשות מזה עניין בסוף נישבר ונמצא את עצמנו בעל כורחנו מספרים שקרים לבנים כמו “שניצל עושה שרירים”, איומים כמו “אם לא תאכל יבוא שוטר”, והגרועה מכולן, שיטת התגמול, “אם תאכל תקבל פרס”. מה לעשות? כשזה מגיע לאוכל – כולנו פולנים.

אבל אמא אחת ממלבורן שבאוסטרליה מצאה דרך מקורית ויצירתית להתמודד עם הבררנות של בנה ג’ייקוב ולגרום לו לאכול אוכל בריא ומזין. בניגוד לרוב האימהות, היא דווקא כן מרשה לשחק באוכל. כדי לעודד את בנה לאכול ירקות ופירות היא יוצרת מאוכל דמויות וגיבורים מסרטים, ואפילו מחוות לאמנים ולספורטאים כמו מייקל ג’קסון, דיוויד בואי ומוחמד עלי.

היא מספרת שבכל ערב ג’ייקוב אומר לה איזו דמות הוא מצפה לראות על הצלחת למחרת. היא כמובן מיד נעתרת לבקשה, מחפשת באינטרנט את הדמות ומכינה אותה ממרכיבים בריאים ואורגנים. אגב, אם חשבתם שמדובר בהרבה עבודה אז כדאי שתדעו שכל ארוחה כזאת לא לוקחת לה יותר מ-35 דקות.

האמא המשקיענית פתחה חשבון אינסטגרם בשם jacobs_food_diaries לשם היא מעלה את כל העיצובים המהממים שלה. יש לה כבר 55 אלף עוקבים שעוד לא החליטו אם בא להם לאכול את מה שהיא עושה או למסגר את זה ולתלות על הקיר ;)

1. ניק מזוטרופוליס

130

 

2. אורסולה מבת הים הקטנה

13

3. קארל ואשתו מהסרט “למעלה”

24

4. הכובען המטורף מאליס בארץ הפלאות

25

5. פו מקונג פו פנדה

2

6. דואן בלוות’ר מזוטרופוליס

02

7. אלזה

3

8. מרטי ממדאגסקר

131

9. הענק הירוק

4

10. מיס פיגי

5

11. קרמיט הצפרדע

6

12. מייקל ג’קסון

7

13. מיקי, גופי ופלוטו

9

14. טיגר מפו הדוב

10

15. ארלו וספוט מהדינוזאור הטוב

11

16. אבו מאלאדין

133


שתפו עם החברים שתפו עם החברים