הטריק הקטן והפשוט הזה יגרום לכביסה שלכם להיות הרבה יותר נקייה!

שיטה זו בהחלט תועיל אם יש לכם חיות מחמד או הרבה בגדים כהיםאדם ממוצע מבלה כ-4 שעות בשבוע על כביסה. בעוד שמכונות כביסה מודרניות עושות את רוב העבודה, אנו יכולים לשפר משמעותית את תוצאת הכביסה ולחסוך זמן רב בטריק פשוט אחד.

שיטה זו בהחלט תועיל אם יש לכם חיות מחמד או הרבה בגדים כהים. פשוט הכניסו מגבון לח למכונת הכביסה לפני שתכניסו את הבגדים ותראו מה יקרה.

אז איך לעשות את זה נכון? גללו מטה וגלו!

הסוף למוך על הבגדים

מגבונים לחים מסייעים בהסרת מוך ושיער מהבגדים. הם סופגים פיסות בד קטנות, פרווה ושיער. כל החלקיקים הללו נצמדים למגבונים הלחים וכתוצאה מכך הבגדים נראים הרבה יותר נקיים.

איך לעשות את זה נכון

הכניסו למכונת הכביסה לא יותר -3 מגבונים לחים. כאשר התוף מתחיל להסתובב, המגבונים יתערבבו עם בגדים ויאספו שיער ופרווה. כדאי להשתמש במגבונים לחים חדשים לכל כביסה בכדי שתוכלו לראות את התוצאות המספקות.

ודאו שהמגבונים צפופים וחזקים מספיק

המגבונים צריכים להיות חזקים מספיק כדי לא להיקרע בתוך המכונה. נסו לקרוע אותם לרצועות. אם קשה לכם לעשות את זה, המגבונים מושלמים.

מגבות נייר ובדים לא יעשו את זה

אל תנסו להחליף מגבונים לחים בנייר או בד. מגבות/מפיות נייר אינן יציבות מספיק, ובסופו של דבר תאלצו לנקות פיסות נייר קטנות מהבגדים שלכם. מגבוני בד גם לא יעשו את העבודה – פשוט לא תראו תוצאות בכלל.

אל תשכחו להיפטר מהריח

אם אינכם רוצים שהבגדים יספגו את ניחוח המגבונים הלחים, בחרו במוצר אנטיבקטריאלי או ללא ריח. אפשר גם להוסיף מרכך כביסה כדי להיפטר מהריח.

יש לכם עוד טיפים לכביסה? אל תשכחו לשתף אותנו בתגובות!

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים